PCB distance; polyamide; L: 3.2mm; push-in,snap fastener; UL94V-2
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SP-3
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: SP-3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide; L: 3.2mm; push-in,snap fastener; UL94V-2
| Mounting | push-in, snap fastener |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 3.2mm |
| B dimension | 3.8mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.6/1.6mm |
| Plate mounting hole diameter | 4/4mm |