Speaker; white; Kit: loudspeaker,power cable; 5VDC; 2.4GHz; 10m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP0052W
Tootja: LOGILINK
Tootja tootekood: SP0052W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Speaker; white; Kit: loudspeaker,power cable; 5VDC; 2.4GHz; 10m
| Supply voltage | 5V DC |
| IP rating | IPX4 |
| Colour | white |
| Resistance to | water |
| Kit contents | loudspeaker, power cable |
| Frequency | 2.4GHz |
| Range | 10m |
| Type of PC accessories | speaker |