Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 195(±10%)m3/h; 49dBA; 3100rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP100A1123XST.GN
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: SP100A1123XST.GN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 195(±10%)m3/h; 49dBA; 3100rpm
| Supply voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Leads | connectors |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Current rating | 240mA |
| Frequency | 60Hz |
| Power consumption | 20W |
| Rotational rate/speed | 3100rpm |
| Fan dimensions | 120x120x38mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Min. insulation resistance | 500MΩ |
| Impeller material | thermoplastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Static pressure | 9.65mm H<sub>2</sub>O |
| Noise level | 49dBA |