Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x25mm; 132(±7%)m3/h; 46dBA; 2300rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP101AT1122HBL.GN
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: SP101AT1122HBL.GN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x25mm; 132(±7%)m3/h; 46dBA; 2300rpm
| Supply voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Current rating | 180mA |
| Frequency | 60Hz |
| Power consumption | 18W |
| Rotational rate/speed | 2300rpm |
| Fan dimensions | 120x120x25mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 500MΩ |
| Impeller material | thermoplastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Static pressure | 4.06mm H<sub>2</sub>O |
| Noise level | 46dBA |