Fan: AC; axial; 115VAC; 119x119x38.5mm; 129.12m3/h; 38dBA
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
SP103A P/N:1123LST.GN
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: SP103A P/N:1123LST.GN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 115VAC; 119x119x38.5mm; 129.12m3/h; 38dBA
| Supply voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Leads | connectors |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Current rating | 130mA |
| Power consumption | 11W |
| Rotational rate/speed | 2200 (±10%)rpm |
| Fan dimensions | 119x119x38.5mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Min. insulation resistance | 500MΩ |
| Impeller material | thermoplastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 38dBA |