Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x25mm; 76.45m3/h; 35dBA; 1600rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP103A1122LST.GN
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: SP103A1122LST.GN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x25mm; 76.45m3/h; 35dBA; 1600rpm
| Supply voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Leads | connectors |
| Current rating | 140mA |
| Frequency | 50...60Hz |
| Fan efficiency | 76.45m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 14W |
| Rotational rate/speed | 1600rpm |
| Fan dimensions | 120x120x25mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Impeller material | thermoplastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 35dBA |
| Kind of motor | 1-phase |