Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 122m3/h; 37dBA; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP103A1123LBT.GN
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: SP103A1123LBT.GN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 122m3/h; 37dBA; ball bearing
| Supply voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Current rating | 130mA |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 122m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 11W |
| Rotational rate/speed | 2150rpm |
| Fan dimensions | 120x120x38mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Min. insulation resistance | 500MΩ |
| Impeller material | thermoplastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Static pressure | 2.29mm H<sub>2</sub>O |
| Noise level | 37dBA |
| Kind of motor | 1-phase |