Fan: AC; axial; 115VAC; 119x119x25.5mm; 90.05m3/h; 38dBA; Len: 0.32m
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
SP103AT P/N:1122LSL.GN
Tootja: SUNON
Tootja tootekood: SP103AT P/N:1122LSL.GN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 115VAC; 119x119x25.5mm; 90.05m3/h; 38dBA; Len: 0.32m
| Supply voltage | 115V AC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Enclosure material | aluminium |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Current rating | 140mA |
| Fan efficiency | 90.05m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 14W |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Min. insulation resistance | 500MΩ |
| Impeller material | thermoplastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 38dBA |