Resistor: thick film; SMD; 2817; 330Ω; 4W; ±1%; SP; -55÷155°C
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SP174WF3300T2E
Tootja: ROYALOHM
Tootja tootekood: SP174WF3300T2E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 2817; 330Ω; 4W; ±1%; SP; -55÷155°C
| Mounting | SMD |
| Power | 4W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Operating voltage | 250V |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature coefficient | 100ppm/°C |
| Max. overload voltage | 500V |