Resistor: thick film; high power; SMD; 2817; 680Ω; 4W; ±1%
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SP174WF6800T1E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: SP174WF6800T1E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 2817; 680Ω; 4W; ±1%
| Mounting | SMD |
| Power | 4W |
| Resistance | 680Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Operating voltage | 250V |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±1% |
| Max. overload voltage | 500V |
| Kind of resistor | high power |