Resistor: thick film; high power; SMD; 4320; 39kΩ; 5W; ±1%
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SP205WF3902T1E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: SP205WF3902T1E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 4320; 39kΩ; 5W; ±1%
| Mounting | SMD |
| Power | 5W |
| Resistance | 39kΩ |
| Type of resistor | thick film |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±1% |
| Max. overload voltage | 600V |
| Kind of resistor | high power |