Resistor: thick film; high power; SMD; 4320; 1Ω; 5W; ±5%; -55÷155°C
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SP205WJ010JT1E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: SP205WJ010JT1E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 4320; 1Ω; 5W; ±5%; -55÷155°C
| Mounting | SMD |
| Power | 5W |
| Resistance | 1Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±5% |
| Max. overload voltage | 600V |
| Kind of resistor | high power |