Switch: double; Stabl.pos: 1; NC + NO; 22mm; green/red; IP65; Pos: 2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP22-2KL-11-230-LED\Z/C
Tootja: SPAMEL
Tootja tootekood: SP22-2KL-11-230-LED\Z/C
Spetsifikatsioon tootele Switch: double; Stabl.pos: 1; NC + NO; 22mm; green/red; IP65; Pos: 2
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Type of switch | double |
| Switches features | witout symbol |
| Number of positions | 2 |
| Mounting hole diameter | Ø22mm |
| Backlight colour | white |
| Illumination | LED |
| Contacts configuration | NC + NO |
| Stable positions number | 1 |
| Actuator colour | green/red |
| Button shape | flat |
| Button marking | blank |
| Illumination voltage | 230V |