Resistor: thick film; high power; SMD; 4527; 330Ω; 6W; ±1%
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
SP276WF3300T1E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: SP276WF3300T1E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; high power; SMD; 4527; 330Ω; 6W; ±1%
| Mounting | SMD |
| Power | 6W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Case - inch | 4527 |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±1% |
| Max. overload voltage | 600V |
| Kind of resistor | high power |