Plugs; Body: red; Out.diam:43.9mm; H:18mm; Mat: LDPE; Shape: round
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP427
Tootja:
Tootja tootekood:
Spetsifikatsioon tootele Plugs; Body: red; Out.diam:43.9mm; H:18mm; Mat: LDPE; Shape: round
| Mounting | push-in |
| Version | conical, with flange |
| Series | SafeCAP |
| Body material | LDPE |
| Height | 18mm |
| Body colour | red |
| Outside diameter | 43.9mm |
| Shape | round |
| Flange diameter | 48mm |
| Type of protective element | plugs |