Plugs; Body: red; Out.diam:81mm; H:21.4mm; Mat: LDPE; Shape: round
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP800
Tootja:
Tootja tootekood:
Spetsifikatsioon tootele Plugs; Body: red; Out.diam:81mm; H:21.4mm; Mat: LDPE; Shape: round
| Mounting | push-in |
| Version | conical, with flange |
| Series | SafeCAP |
| Body material | LDPE |
| Height | 21.4mm |
| Body colour | red |
| Outside diameter | 81mm |
| Shape | round |
| Flange diameter | 85.6mm |
| Type of protective element | plugs |