Power supply: switched-mode; for building in; 30W; 24VDC; 1.5A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPA-030-24
Tootja: AUTONICS
Tootja tootekood: SPA-030-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; for building in; 30W; 24VDC; 1.5A
| Output current | 1.5A |
| Supply voltage | 85...264V AC |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 24V DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | screw terminals |