Power supply: switched-mode; for building in; 50W; 24VDC; 2.1A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPA-050-24
Tootja: AUTONICS
Tootja tootekood: SPA-050-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; for building in; 50W; 24VDC; 2.1A
| Output current | 2.1A |
| Supply voltage | 85...264V AC |
| Power | 50W |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 24V DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | screw terminals |