Power supply: switched-mode; for building in; 400.8W; 24VDC; 85%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPA-400-24
Tootja: AUTONICS
Tootja tootekood: SPA-400-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; for building in; 400.8W; 24VDC; 85%
| Output current | 16.7A |
| Power | 400.8W |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current, overheating |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 24V DC |
| Efficiency | 85% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | screw terminals |