Current transformer; Iout: 5A; Iin: 800A; Freq: 50÷60Hz; Class: 0,5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPCT 140/100 800/5A VA 15 CL 0.5
Tootja: Selec GmbH
Tootja tootekood: SPCT 140/100 800/5A VA 15 CL 0.5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Iout: 5A; Iin: 800A; Freq: 50÷60Hz; Class: 0,5
| Output current | 5A |
| Mounting | on panel, for DIN rail mounting (optional) |
| Operating temperature | 0...50°C |
| Series | SPCT 140/100 |
| Operating frequency | 50...60Hz |
| Internal diameter | 86mm |
| Input current | 800A |
| Dimensions (a x b x c) | 140x155x73mm |