Sound transducer: signaller; with built-in generator; 1mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPD-2A
Tootja: MPM
Tootja tootekood: SPD-2A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: signaller; with built-in generator; 1mA
| Height | 51mm |
| Operating current | 1mA |
| Body colour | black-red |
| Cable length | 120mm |
| Diameter | 54mm |
| Kind of signal | security |
| Sound level | 110dB |
| Type of sound transducer | piezo alarm |
| Sound transducer features | with built-in generator |