Relay: solid state; Ucntrl: 12÷30VDC; 5A; 0÷30VDC; Series: SPD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPD07505
Tootja: CELDUC
Tootja tootekood: SPD07505
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 12÷30VDC; 5A; 0÷30VDC; Series: SPD
| Mounting | PCB |
| Max. operating current | 5A |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 29.2x13x25.5mm |
| Switched voltage | 0...30V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | current source |
| Type of relay | solid state |