LED tape; white; LED/m: 112; SMD; 24V; W: 10mm; 120°; D: 4.4mm; IP68
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SPE-112-68-NW-24
Tootja: FOSE
Tootja tootekood: SPE-112-68-NW-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white; LED/m: 112; SMD; 24V; W: 10mm; 120°; D: 4.4mm; IP68
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP68 |
| Width | 10mm |
| Thickness | 4.4mm |
| LED colour | white neutral |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED per meter amount | 112 |
| Maximum power per meter | 12W/m |