LED tape; white warm; 24V; LED/m: 112; W: 10mm; 120°; IP68; 12W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPE-112-68-WW-24
Tootja: FOSE
Tootja tootekood: SPE-112-68-WW-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; 24V; LED/m: 112; W: 10mm; 120°; IP68; 12W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP68 |
| Width | 10mm |
| Thickness | 4.4mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED per meter amount | 112 |
| Maximum power per meter | 12W/m |