LED tape; white; LED/m: 112; SMD; 24V; W: 8mm; 120°; D: 1.4mm; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPE-112-95NW-24
Tootja: FOSE
Tootja tootekood: SPE-112-95NW-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white; LED/m: 112; SMD; 24V; W: 8mm; 120°; D: 1.4mm; IP20
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Width | 8mm |
| Thickness | 1.4mm |
| LED colour | white neutral |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 95 |
| LED per meter amount | 112 |
| Maximum power per meter | 12W/m |