Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 12÷24VDC; RJ45
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPIDER-PL-20-05T1999999TZ9HHHH
Tootja: HIRSCHMANN
Tootja tootekood: SPIDER-PL-20-05T1999999TZ9HHHH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 12÷24VDC; RJ45
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP40 |
| Width | 39mm |
| Height | 135mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Number of ports | 5 |
| Depth | 117mm |
| Connection | RJ45 |