Speaker; black; microSD,USB B micro; Bluetooth 2.1 EDR; 20÷20kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPK-BT-08-BK
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: SPK-BT-08-BK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Speaker; black; microSD,USB B micro; Bluetooth 2.1 EDR; 20÷20kHz
| Power | 5W |
| Kind of connector | microSD, USB B micro |
| Colour | black |
| Enclosure material | aluminium |
| Kit contents | loudspeaker, USB cable |
| Capacity | 400mAh |
| Frequency | 2.402...2.48GHz |
| Range | 10m |
| Nominal life | 3h |
| Type of PC accessories | speaker |