Speaker; black; Jack 3,5mm,microSD,USB A,USB B micro; 10m; 4h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPK-BT-14
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: SPK-BT-14
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Speaker; black; Jack 3,5mm,microSD,USB A,USB B micro; 10m; 4h
| Power | 5W |
| Kind of connector | Jack 3,5mm, microSD, USB A, USB B micro |
| Colour | black |
| Kit contents | loudspeaker, USB cable |
| Capacity | 800mAh |
| Frequency | 2.402...2.48GHz |
| Range | 10m |
| Nominal life | 4h |
| Type of PC accessories | speaker |