Speaker; camo; Jack 3,5mm,microSD,USB B micro; Bluetooth 5.1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPK-BT-17-CM
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: SPK-BT-17-CM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Speaker; camo; Jack 3,5mm,microSD,USB B micro; Bluetooth 5.1
| Power | 10W |
| Kind of connector | Jack 3,5mm, microSD, USB B micro |
| Colour | camo |
| Kit contents | loudspeaker, USB cable |
| Capacity | 1.2Ah |
| Range | 10m |
| Nominal life | 7h |
| Type of PC accessories | speaker |
| Frequency range | FM |