Speaker; black; Jack 3,5mm,microSD,USB A; Bluetooth 5.1; 10m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPK-BT-19
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: SPK-BT-19
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Speaker; black; Jack 3,5mm,microSD,USB A; Bluetooth 5.1; 10m
| Power | 10W |
| Kind of connector | Jack 3,5mm, microSD, USB A |
| Colour | black |
| Kit contents | loudspeaker, USB cable |
| Capacity | 1.2Ah |
| Range | 10m |
| Nominal life | 4h |
| Type of PC accessories | speaker |