Speaker; blue; microSD,USB A; Bluetooth 5.1; 85Hz÷20kHz; 10m; 4h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPK-BT-LED-03-B
Tootja: GEMBIRD
Tootja tootekood: SPK-BT-LED-03-B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Speaker; blue; microSD,USB A; Bluetooth 5.1; 85Hz÷20kHz; 10m; 4h
| Power | 5W |
| Kind of connector | microSD, USB A |
| Colour | blue |
| Kit contents | loudspeaker, USB cable |
| Capacity | 1.2Ah |
| Frequency | 2.402...2.48GHz |
| Range | 10m |
| Nominal life | 4h |
| Type of PC accessories | speaker |