Electronic load; 0÷80V; 0÷40A; 400W; 226x110x414mm; Display: LCD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPL 400-40
Tootja: GOSSEN METRAWATT
Tootja tootekood: SPL 400-40
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Electronic load; 0÷80V; 0÷40A; 400W; 226x110x414mm; Display: LCD
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Operating voltage | 0...80V |
| Interface | GPIB (option), RS232 |
| Kind of display used | LCD |
| Operating modes | constant power, constant resistance |
| Maximum power | 400W |
| Measuring instrument features | 10 sets memory |
| Standard equipment | user's manual |