Diode: laser; 895-915nm; 75W; Mounting: THT; 8÷11VDC; ØLED: 5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPL PL90_3
Tootja: OSRAM
Tootja tootekood: SPL PL90_3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser; 895-915nm; 75W; Mounting: THT; 8÷11VDC; ØLED: 5mm
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 8...11V DC |
| Power | 75W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | infrared |
| Operating current | 500mA...1A |
| Wavelength | 905nm |
| LED diameter | 5mm |