Tootekood: SPM10040T-100M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: SPM10040T-100M
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 10 µH, 5.8 A, Shielded, 6 A, SPM Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 6A
Inductance 10µH