Tootekood: SPM10040T-4R7M
Tootja: TDK
Tootja tootekood: SPM10040T-4R7M
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 7.9 A, Shielded, 8 A, SPM Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 14.1mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 8A
Inductance 4.7µH