Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 15 W, 5 V, 3 A
Kordarv:
96.0
Minimum quantity:
192.0
Tootekood:
SPM15-050-Q12-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: SPM15-050-Q12-C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 15 W, 5 V, 3 A
| Output current | 3A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |