Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 15.2A; 16.6mΩ; ±20%; 7.5x7x5.4mm; SPM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
SPM7054VT-4R7M-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: SPM7054VT-4R7M-D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 15.2A; 16.6mΩ; ±20%; 7.5x7x5.4mm; SPM
| Mounting | SMD |
| Resistance | 16.6mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 15.2A |
| Body dimensions | 7.5x7x5.4mm |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | wire |