Wheel; red; Shaft: D spring; Pcs: 4; push-in,screw; Ø: 35mm; W: 14.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPROCKET SET FOR ZUMO CHASSIS - RED
Tootja: POLOLU
Tootja tootekood: SPROCKET SET FOR ZUMO CHASSIS - RED
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wheel; red; Shaft: D spring; Pcs: 4; push-in,screw; Ø: 35mm; W: 14.6mm
| Mechanical mounting | push-in, screw |
| Colour | red |
| Width | 14.6mm |
| Quantity in package | 4 |
| Information | Product is not a working device, but only component |
| Shaft diameter | 3mm |
| Shaft surface | D spring |
| Type of robotics accessories | wheel |
| Wheel diameter | 35mm |