Loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; 12x5.5x3mm; Sound level: 88dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS1206-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS1206-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; 12x5.5x3mm; Sound level: 88dB
| Power | 300mW |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IPX8 |
| Colour | black and silver |
| Height | 3mm |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 500mW |
| Sound level | 81dB |
| Resonant frequency | 1.1kHz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |