Loudspeaker; miniature; 500mW; 6Ω; 15x8x2.5mm; Sound level: 87dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS1508-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS1508-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 500mW; 6Ω; 15x8x2.5mm; Sound level: 87dB
| Power | 500mW |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | black and silver |
| Height | 2.5mm |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 800mW |
| Sound level | 88dB |
| Resonant frequency | 600Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |