Loudspeaker; miniature; 500mW; 6Ω; 15x11x2.5mm; Sound level: 85dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS1511-05R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS1511-05R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 500mW; 6Ω; 15x11x2.5mm; Sound level: 85dB
| Power | 500mW |
| Operating temperature | -25...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | black and silver |
| Height | 2.5mm |
| Impedance | 6Ω |
| Maximum power | 800mW |
| Sound level | 85dB |
| Resonant frequency | 550Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |