Loudspeaker; miniature; 800mW; 8Ω; 15x11x3mm; Sound level: 83dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS1511-06R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS1511-06R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 800mW; 8Ω; 15x11x3mm; Sound level: 83dB
| Power | 800mW |
| Operating temperature | -25...60°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | black and silver |
| Height | 3mm |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 1W |
| Sound level | 83dB |
| Resonant frequency | 600Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |