Loudspeaker; miniature; 700mW; 6Ω; 15x11x2.5mm; Sound level: 92dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS1511-12R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS1511-12R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 700mW; 6Ω; 15x11x2.5mm; Sound level: 92dB
| Power | 700mW |
| Operating temperature | -25...60°C |
| Colour | black and silver |
| Height | 2.5mm |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 1W |
| Sound level | 95dB |
| Resonant frequency | 950Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |