Loudspeaker; miniature; 500mW; 8Ω; 16x9x3mm; Sound level: 87dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS1609-03R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS1609-03R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 500mW; 8Ω; 16x9x3mm; Sound level: 87dB
| Power | 500mW |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Colour | black and silver |
| Height | 3mm |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 1W |
| Sound level | 87dB |
| Resonant frequency | 700Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |