Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 20x10x2.94mm; Sound level: 94dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS2010-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS2010-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 1W; 8Ω; 20x10x2.94mm; Sound level: 94dB
| Power | 1W |
| Operating temperature | -25...60°C |
| Colour | black and silver |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 1.5W |
| Sound level | 94dB |
| Resonant frequency | 900Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |