Loudspeaker; miniature; 1.5W; 8Ω; 20x11x3.7mm; Sound level: 101dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS2011-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS2011-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 1.5W; 8Ω; 20x11x3.7mm; Sound level: 101dB
| Power | 1.5W |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Colour | black and silver |
| Height | 3.7mm |
| Impedance | 8Ω |
| Sound level | 101dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |