Loudspeaker; miniature; 100mW; 8Ω; 20x14x3mm; Sound level: 78dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPS2014-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPS2014-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 100mW; 8Ω; 20x14x3mm; Sound level: 78dB
| Power | 1.5W |
| Operating temperature | -25...60°C |
| Colour | black and silver |
| Height | 3.7mm |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 1.8W |
| Sound level | 105dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |