Loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; 13.4x6.6x5.2mm; IPX8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
SPSC1307-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPSC1307-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 300mW; 8Ω; 13.4x6.6x5.2mm; IPX8
| Power | 1W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IPX8 |
| Colour | black and silver |
| Height | 6mm |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 1.2W |
| Sound level | 87dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |