Loudspeaker; miniature; 1W; 6Ω; 19.35x10.6x4.8mm; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPSC1911-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPSC1911-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 1W; 6Ω; 19.35x10.6x4.8mm; IP67
| Power | 1W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP67 |
| Colour | black and silver |
| Height | 4.8mm |
| Impedance | 6Ω |
| Maximum power | 1.2W |
| Sound level | 81dB |
| Resonant frequency | 700Hz |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |