Loudspeaker; miniature; 800mW; 8Ω; 20x13x4.87mm; Sound level: 93dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SPSC2013-01R
Tootja: LOUDITY
Tootja tootekood: SPSC2013-01R
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; miniature; 800mW; 8Ω; 20x13x4.87mm; Sound level: 93dB
| Power | 800mW |
| Operating temperature | -25...75°C |
| IP rating | IP67 |
| Colour | black and silver |
| Impedance | 8Ω |
| Maximum power | 1W |
| Sound level | 93dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | miniature |